GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 8371198
nr 837 1198
Matservis
50 del ca, Shanghai, Rörstrand, Bla Terrin
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:55:05
29/7 17:20:02
1.500 kr
29/7 19:44:57
Rörstrand